ZonerCloud VPS nabízí nejlepší výkon na trhu a snižuje energetické náklady ve firmách až o 70 %

Přidat na Seznam.cz

Jedním ze způsobů, jak snížit energetické náklady ve vaší firmě, je přechod z vlastních fyzických serverů na cloudové řešení. V posledních letech se však s poskytovateli VPS roztrhl pytel a vyznat se v široké nabídce je často nemožné. Při výběru vám pomůže největší srovnání výkonu virtuálních serverů, ve kterém své prvenství obhájila brněnská společnost ZONER a.s. se svým projektem ZonerCloud.cz

Přejděte do ZonerCloudu a ušetřete

Provozovat vlastní mailové či aplikační servery začíná být velmi drahé. Ve většině případů totiž servery ve firmě fungují nepřetržitě, i když je zrovna aktivně nikdo nevyužívá. Spotřebovávají tak zbytečně velké množství energie. S jejich provozem se dále pojí i výdaje na pořízení, údržbu a správu serveru, zálohování dat a licencování softwaru. Navíc je třeba připlácet i za podpůrné systémy jako je klimatizace, UPS a síťové komponenty. 

Standardní VPS z nabídky ZonerCloudu je řádově o 50-70 % levnější, než jsou měsíční náklady na energie jednoho fyzického serveru bez dalších nutných zařízení a jeho správy. 

Dosud největší test výkonu virtuálních serverů mezi poskytovateli v České republice a střední Evropě určil jasného vítěze. Ve srovnání, kde nechyběly společnosti Amazon, Google a Microsoft, zvítězil v 5 z 6 kategorií brněnský ZonerCloud.

ZonerCloud v testu potvrdil, že svým zákazníkům nabízí nejlepší výkon a dostupnost virtuálních serverů za skvělou cenu. Díky neustálým inovacím a rozšiřování své serverové infrastruktury je stále o krok před konkurencí.

Vyzkoušejte virtuální servery z nabídky ZonerCloudu s garantovanou dostupností 99,99 %, nyní s akční slevou 50 % a dárkem ke každé objednávce.

Pokud si nevíte rady s výběrem služby, kontaktujte zdarma zákaznickou podporu ZonerCloudu a nechte si sestavit řešení na míru.