Jak se připravit na novou cyklistickou sezónu?

Přidat na Seznam.cz

Jaro nás konečně poctilo svou přítomností. Teploty přesahují bod mrazu, příroda rozkvétá, silnice jsou suché a my začínáme oprašovat své vybavení. Tedy, pokud nějaké máme. Přemýšlíte zrovna nad novým kolem, dresem nebo dalšími pomůckami? Víme, jaké zvolit!

Nejdříve pořádný bicykl

Co by to bylo za sezónu, kdybyste se nemohli prohánět na opravdu spolehlivém kole s výbornými jízdními vlastnostmi? Možná právě nějaké takové hledáte. Prohlížíte si desítky značek a nejste si jistí, jaká z nich stojí za to.

Lámete si hlavu s výběrem? V takovém případě se spolehněte na ověřenou klasiku, jíž je silniční kolo Bianchi. Přece jen se bavíme o jedněch z nejstarších výrobců jízdních kol na celém světě. Prostředky od této firmy můžete velmi často vidět například na Tour de France i během dalších světoznámých závodů.

Nejsou však určené jen profesionálním cyklistům a závodníkům. Daná firma nabízí pro každého něco – od bicyklů pro občasné výletování až po profesionální kusy za stovky tisíc korun. Nejlepší bude, když si prohlédnete webové stránky pod vloženým odkazem. Ihned si budete moci prohlédnout nejrůznější varianty a zvolit si tu nejlepší pro sebe.

Nezapomeňte ani na dres

Myslete na to, že úspěch netkví jen v kvalitním bicyklu. Velmi důležitý je i váš oděv. To platí zejména v letních vedrech, kdy správně zvolená látka může znamenat rozdíl mezi úspěchem a omdlením.

V tomto ohledu patří mezi absolutní špičku dresy Castelli. Opět se bavíme o společnosti s dlouhou tradicí a zastoupením napříč závodníky z celého světa. I v tomto případě bude nejlepší, když si rozkliknete vložený odkaz a prohlédnete si dostupné možnosti.

Své favority si můžete objednat během několika málo kliknutí myši. Nebo dáte přednost osobnímu vyzkoušení na prodejně v Ostravě?