Vhodnou likvidací vozidel vyděláte

Přidat na Seznam.cz

Zlikvidovat auto dle zákonných norem je povinností každého majitele vozidla – soukromé osoby, podnikatele i firmy. Ale dobré je vědět, že nás to nemusí nic stát, a ještě na tom dokážeme něco vydělat.

Zapomeňte na to, že budete staré auto prodávat. Někdy tuto šanci máte, ale je to cesta velice trnitá. Autobazary vás skoro s jistotou odmítnou. Především ty velké, od kterých čekáte peníze za vůz na ruku. Ty menší pro prodej vašeho vozidla příliš neudělají, takže si jej budete po čase, co stálo někde venku negarážované, odvážet ve výrazně horším stavu domů. Pravděpodobnost, že jej prodáte, se tím ještě více snižuje. Pojďte se této chyby vyvarovat hned na začátku a zvolte správnou formu odprodeje vašeho starého vozidla. Likvidací vozidel odkupem za hotové se zabývá služba Zahotove.cz.

Zbavte se starého auta rychle a s finančním benefitem

Ať již máte doma ještě pojízdné auto, automobil po bouračce či autovrak, nebo si myslíte, že by se váš vůz hodil někomu na součástky, podívejte se na webové stránky https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/ a zjistěte, co je na službě Zahotove.cz tak unikátní. Prodej starého auta či jeho likvidace nebyla nikdy tak jednoduchá. A tento problém musí nakonec řešit každý majitel automobilu.

Za staré auto peníze na ruku již do 24 hodin

Díky službě Zahotove.cz získáváte peníze na ruku ihned při předání automobilu. Službu tak využívají i lidi, kteří se dostali do situace, kdy potřebují za automobil peníze rychle a na ruku. Automobil je odvezen bez nákladů přímo od majitele vozidla, a to nejpozději do 24 hodin od chvíle, kdy službu kontaktujete. Stejně rychle dostanete i své peníze. Celý převod vozidla, a i jeho likvidace (ekologická), proběhne bez zbytečného papírování, přitom korektně. Kdo dříve prodával vůz přes autobazar, okamžitě ocení veškerá pozitiva služby Zahotove.cz.

Nabídněte automobily v jakémkoliv stavu

Jednotlivě i celou flotilu. Zánovní, nepojízdné i těžce bourané a autovraky. Díky Zahotove.cz rychle vyřešíte problém, co se starým vozidlem. Můžete hned přestat platit zákonnou pojistku a mít o starost méně. Třeba už zítra.