V tomto domě bude mít každý své soukromí, a ještě zbyde místo třeba i na posilovnu. To je zděný bungalov na klíč Brick 5 + KK STAR

Přidat na Seznam.cz

Sníte o vlastním domě, kam se vejde celá rodina, kde každý bude mít své soukromí, a ještě vám zbyde místo třeba na vlastní posilovnu? Nechte si postavit zděný dům na klíč Brick 5 + KK STAR od zkušené firmy Brickhouse s.r.o.

Užitná plocha domu o výměře 134,9 m2 vám nabízí spoustu místa a zároveň soukromí i možnost realizace vašich snů. Zděný bungalov Brick 5 + KK STAR vám postaví zkušená firma Brickhouse s.r.o. na klíč. Stavbu domu pro vás zařídí od A do Z, vy se jen můžete těšit, až se budete moci zabydlet.

Místo pro vaše splněné sny

Sníte například o vlastní posilovně? V tomto domě si jistě najde své místo. V nepříznivých tmavých dnech, které zažíváme v zimním období, je posilovna tím pravým místem pro odehnání špatné nálady. Díky posilovně se udržíte v kondici, zlepšíte fyzičku a také se nebudete moci vymlouvat, že se vám nechce jít cvičit. 

Nechce se vám cvičit mezi lidmi? Zaběhejte si na páse ve vlastní posilovně. Pusťte si svou oblíbenou muziku či nainstalujte televizi a čas při cvičení vám bude utíkat rychleji. Kromě toho zde s rodinou můžete trávit velmi kvalitní čas a cvičit společně.

Nebo sníte o tom, že si jednou zařídíte vlastní pracovnu, ateliér, hernu nebo něco podobného? Tady si rozhodně přijdete na své! Možností v tomto domě je spoustu. 

Šatna v ložnici, dvě umyvadla v koupelně i prostorná spíž v kuchyni

V ložnici najdete praktickou šatnu, kterou si zajisté zamiluje každá žena. Ve velké koupelně na vás pak čekají dvě umyvadla pro vyšší pohodlí, sprchový kout, ale také vana a samostatné WC.  

Srdcem celého domu je prostorná obývací místnost spojená s kuchyňským koutem, kde dámy jistě ocení spíž pro ukládání zásob. Velké balkonové dveře vás pak zavedou na venkovní terasu, kde si s rodinou v krásných letních určitě rádi vychutnáte nejedno grilování a posezení s přáteli.

Zde ubytujete i svůj vůz

Součástí domu je také garáž s přiléhajícím skladem. S parkováním si tak nemusíte dělat starosti a sklad vám nabízí příjemné skladovací prostory, například pro příslušenství k vašemu vozu. Jednoduše zde uskladníte také pneumatiky, které je potřeba měnit každý rok.