Profesionální potisk domácí výroba nenahradí

Přidat na Seznam.cz

Konfekční oblečení má výhodu v relativně nízké ceně, ovšem jednotlivé kousky od různých značek vypadají často takřka stejně, jen se liší svým logem. 

Jedinci, kteří se chtějí trochu odlišovat, mohou využít potisk triček a dalšího oblečení. 

Stačí jen počítač a tiskárna

Potisk triček Praha není vůbec drahá služba, právě naopak. Žijeme však v České republice, kde je velká tradice šetřit na nepravých místech. Proto se spousta lidí snaží o svůj vlastní domácí potisk. 

K tomuto účelu není potřeba mít k dispozici žádnou moderní techniku, bohatě postačí vlastnit předpotopní počítač, na kterém jedou Windows, tiskárnu a nažehlovací papír určený do tiskárny. 

S takovýmto vybavením je snadné nakreslit si obrázek ve vhodném editoru, vytisknout ho na nažehlovací papír a z něj pak přenést motiv na tričko či jiný druh oblečení. Je to sice jednoduché, nicméně nepříliš funkční. Nažehlování totiž není úplně ta nejlepší metoda potisku. 

Výsledek totiž pokaždé vypadá poněkud rozpačitě. I když se ovšak podaří vše na jedničku s hvězdou, pořád takovýto potisk vydrží v dobré kondici pouze do prvního praní. Z toho důvodu je moudré nešetřit na nesprávných místech a dát raději přednost profesionální práci.

Ideální řešení

V e-shopech typu moje-triko.cz rozhodně nepoužívají metodu nažehlování. Využívají naopak moderní způsoby typu sítotisk, díky kterému je snadné vyrobit trvanlivý a odolný potisk, jenž vydrží s trochou péče i léta.

Potisk se však nemusí umisťovat pouze na textil, ale třeba také na upomínkové předměty různého druhu. Velký zájem je například o plecháčky s potiskem, jež mohou sloužit nejen k reklamním účelům, ale dají se použít i jako pěkný dárek.

Zájemci o potisk čehokoliv mají možnost si vybrat nejen předem vytvořený motiv, ale mohou se pokusit vytvořit si ve speciálním editoru i něco vlastního. Editor je maximálně intuitivní a vhodný pro všechny věkové kategorie, tedy snad krom nejmladších dětí.