Prodejte auto za hotové a získejte peníze na ruku

Přidat na Seznam.cz

Potřebujete peníze? Získat je lze snadno prodejem auta. Musíte však vědět, jak na to. Zpeněžíte i ojetinu, dokonce nepojízdné auto či autovrak.

Každé, nebo téměř každé auto se dá prodat

Věřte, že i v nepojízdném automobilu, do kterého se vám již nechce investovat, máte uložen nějaký ten finanční obnos. Ne všechny cesty, jak auto či autovrak prodat, vedou k rychlým penězům na ruku. Obvykle nepochodíme v autobazarech. Ty si auta vozí z venku, tedy ze zahraničí, vaše koupí jen v top stavu. Taktéž není dáno, že vám budou ochotni peníze za automobil vyplatit na ruku. A pokud spěcháme na prodej auta z důvodu získání finančního obnosu, často potřebujeme tyto peníze rychle a v hotovosti.

Jak na prodej auta za hotové? Snadnou cestou není ani hledání kupce přes internet svépomocí. Je to zdlouhavé, obvykle jsme tlačeni ke snížení ceny, musíme držet záruku na prodaný automobil, a právě tato věc se nám často vymstí.

Nejfunkčnější metodou, jak rychle prodat auto za hotové, je služba s tímto názvem, tedy Za hotové. Specializuje se na rychlý výkup aut bez zbytečné administrativy s platbou na ruku. V rámci benefitu nelze opomenout ani fakt, že v tomto případě za auto po jeho prodeji nenesete již žádnou záruku. Firma se specializuje i na výkup nákladních vozidel.

Peníze na ruku třeba již druhý den

Zahotove.cz vykupuje zánovní, starší i nepojízdná auta, autovraky, osobní i nákladní vozidla. Proces prodeje je skutečně rychlý a kdo potřebuje rychle hotovost na ruku, toho umí vytáhnout z problémů. Co stačí? Napsat na stránky služby, kde vám na základě vašeho popisu automobilu odpovědí, jakou částku za něj můžete očekávat. Obvykle již druhý den mohou být u vás zástupci firmy a automobil odkoupit. Na místě podepíšete jednoduchou smlouvu bez zbytečných právních kliček, dostanete peníze na ruku a firma si automobil na vlastní náklady odveze.