Potřebujete šikovně zafinancovat podnikání? Víme, jaká půjčka se vyplatí

Přidat na Seznam.cz

Začátky podnikání jsou pořádná dřina. Než vůbec budete moci začít vydělávat, musíte investovat ohromné množství peněz. Je naprosto jasné, že průměrný člověk ze střední třídy opravdu nemá našetřené miliony a miliony korun. Přesně proto přichází na scénu ověřený úvěr. Jaký vás nezruinuje?

Buďte velmi opatrní

V naší zemi existují desítky a desítky nebankovních společností, které poskytují menší i větší úvěry. Ačkoliv se každá z nich tváří jako nejlepší pomocník, realita je úplně jiná. Drtivá většina z nich účtuje nemravné úroky, skrývá do svých smluv spoustu rizikových dodatků a hází vám nejrůznější klacky pod nohy, aby z vás získali co nejvíce peněz.

Naštěstí lze najít opravdu poctivé poskytovatele, již se chovají lidsky a nesedřou vás z kůže. Sháníte podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti? Pak si prohlédněte nabídku známých odborníků ze společnosti Nebankovní finance. Jak pracují?

Průměrná úroková sazba 4,9 % p.a.

Daní pomocníci poskytují půjčky se zástavou nemovitosti do výše až 10 milionů korun. Chlubí se nízkou úrokovou sazbou, která činí průměrně 4,9 % ročně. Vše přitom vyřídíte plně online (jak je dnes už zvykem), přičemž své peníze obdržíte do 48 hodin od schválení. A splatnost? Až 30 dlouhých let. Velkou výhodou je i fakt, že úvěr není účelově omezen. Můžete jej zkrátka použít na cokoliv.

Nebudete muset platit žádné poplatky za vyřízení smlouvy, vedení účtu ani spravování úvěru. A co víc, předčasné splacení máte zcela zdarma. Stejně tak není nutné dokazovat příjmy.

Toužíte po rozjetí vlastního podnikání? V tom případě si otevřete internetové stránky pod vloženými odkazy, vyplňte nezávazný formulář a do 24 hodin obdržíte telefonát. Během něho se pobavíte o podmínkách, sdělíte své údaje a máte hotovo.