Oblíbili jste si snusy a žvýkací tabák? Víme, kde seženete ty nejlepší!

Přidat na Seznam.cz

Kam pro nikotinové sáčky, žvýkací tabák a jednorázové e-cigarety? Třeba na snusim.to! To ale není jen obyčejný e-shop, ale také místo, na kterém se schází komunita lidí milujících snus.

Obliba snusů (skandinávský žvýkací tabák) a nikotinových sáčků roste. A není se ani čemu divit. Spoustě lidem přináší žádoucí uvolnění. A ukazují se také velmi účinné při odvykání kouření. Obsahují totiž různé množství nikotinu umožňujícího jeho příjem regulovat, až ho snížit na úplné minimum. A k tomu nežlutí zuby ani neotravují okolí. Neprodukují totiž žádný zápach ani dým. Pokud tedy nikotin ke svému životu potřebujete, rozhodně jsou ve všech ohledech mnohem lepší alternativou než klasické cigarety.

Kde se dají sehnat?

Nikotinové sáčky jsou součástí běžného tabákového sortimentu. K sehnání jsou v běžné obchodní síti, ať již ve stáncích s tabákem, supermarketech, či na benzinových pumpách. Pro ty opravdu kvalitní produkty doporučujeme specializované e-shopy.

Zážitek zaručen

Jedním z nich je snusim.to populárního TikTokera Tomáše Vidličky (známého pod jménem „my_slivci“), který se nikotinovým sáčkům a žvýkacímu tabáku věnuje více než 8 let. Spolu se svým týmem ochutnal stovky tabáků a nikotinových sáčků a spolupracoval s předními distributory v odvětví. A ty nejlepší se rozhodl nabídnout i vám.

Nejenom e-shop

Snusim.to však není jen „obyčejný“ e-shop, ale především místo, kde se srdcaři věnují snusu a nikotinovým sáčkům. Navíc na něm najdete i blog plný užitečných informací týkajících se třeba cestování se žvýkacím tabákem a nikotinovými sáčky, nikotinových sáčků bez tabáku atd.

Za kolik?

Zajímat se zřejmě budete i o cenu jednotlivých produktů. Ty jsou na snusim.to velmi slušné. V nabídce najdete nikotinové sáčky, jednorázové cigarety i žvýkací tabák za velmi dobré ceny. Ty snižují na minimum především akce 1+1, kdy při koupi jednoho produktu dostanete druhý zdarma. Součástí sortimentu ale jsou i trička a obaly na puky. Při objednávce nad 799 Kč navíc máte poštovné zdarma, jinak vás vyjde na 59 Kč.