Naložte se do bublinek. Teplá voda ve vířivce s cílenými proudy uvolní svaly a podpoří vaši psychiku

Přidat na Seznam.cz

Také jste se zamilovali do vany plné bublinek, která vám tak příjemně promasírovala záda a šampaňské v ní chutnalo snad ještě lépe než kdekoliv jinde? Máme pro vás dobrou zprávu – za tímto skvělým relaxačním požitkem již nemusíte do přeplněných a drahých wellness center, ale užívat si jej můžete kdykoliv na své vlastní zahradě či terase. Stačí pořídit si venkovní vířivku a kromě příjemných pocitů a odpočinku můžete těžit i z dalších zdravotních přínosů. Co vše venkovní vířivky nabízejí a kde si je můžete pořídit?

Základem je vhodně zvolený model

Než si povíme o přínosech pobytu ve venkovní vířivce, měli bychom upozornit na to, že ne každá vířivka je vhodná pro celoroční používání. Většina modelů, které zakoupíte v nejrůznějších hobby marketech, je určena pouze pro sezónní využití. Chcete-li si tedy pobyt ve vířivce užívat po celý rok, je třeba zvolit správný model, například vířivku IQue Sweden. Modely tohoto švédského výrobce jsou přizpůsobeny i těm nejdrsnějším severským podmínkám, a umožní vám tak celoroční používání. 

Benefity na jedničku

A teď už pojďme od technikálií směrem k požitkům. Venkovní vířivka blahodárně působí na tělo i mysl:

·  Hydromasáž vyrovnává funkce vegetativního nervového systému, snižuje hladinu stresových hormonů a zklidňuje mysl.

·  Proud vody vycházející z jednotlivých trysek uvolňuje namožené svaly a přispívá k lepší hybnosti. Odstraňuje také ztuhlost a otoky kloubů.

·  Teplá pára podporuje činnost plic a celkově pobyt ve vířivce zlepšuje imunitu.

·  Teplá voda zvyšuje elasticitu pokožky a pomáhá s odbouráváním celulitidy.

Za vířivkami do Brna

Pokud vás vidina vlastní venkovní vířivky nadchla, doporučujeme vám pořídit si vířivku v Brně, kde se nachází showroom společnosti Spahause, která je výhradním distributorem venkovních vířivek IQue. Najdete zde široký sortiment vířivek, které si můžete nejen prohlédnout a osahat, ale i na vlastní kůži vyzkoušet. Samozřejmostí je také odborné poradenství a pomoc s výběrem na míru vašim požadavkům.

Tak který model zvítězí u vás?