Mobilní telefon je třeba adekvátně chránit

Přidat na Seznam.cz

Pryč už jsou doby, kdy měli všichni v kapse klasický tlačítkový telefon. Dnes již má každý dotykový model, se kterým se dají dělat takřka divy. Na jednu stranu je to samozřejmě dobře, jelikož jde o známku technologického pokroku.

Na stranu druhou jsou tyto telefony mnohem dražší než jejich předchůdci. A co je ještě horší, jsou i daleko křehčí.

Obrněné verze moc lidí nechce

Dnes již stačí mobil zlehka polít vodou, případně upustit z metru na zem a člověk si musí kupovat nový stroj. Je jasné, že tento druh potíží je možné eliminovat zvýšenou pozorností, nicméně mnoho věcí se stává i bez našeho přičinění a nemůžeme je příliš ovlivnit.

Proto je příhodné koupit si telefon, který je voděodolný a zároveň i trochu pancéřovaný. Ano, takové skutečně existují. Nejsou ale zase tak žádané, jak by si člověk mohl myslet. Jejich slabinou je hlavně nadměrná velikost a tím pádem i hmotnost.

Jedná se tedy o docela odolné modely, avšak nosit se jen tak v kapse moc nedají. Proto většina lidí preferuje spíše mnohem elegantnější řešení ve formě vhodného krytu na telefon.

Je potřeba vybrat správný typ

Kryty na telefon vypadají docela nevinně. Jedná se víceméně o jednoduché umělohmotné obaly, do kterých se mobily zasouvají. Aby fungovaly podle předpokladů, je nezbytné vybrat si pro svůj telefon vhodný typ.

Není možné nacpat každý mobil do každého pouzdra. I kdyby se to náhodou podařilo, nebude se jednat o funkční řešení. Každý typ telefonu má totiž trochu jinde situovaný fotoaparát i další výstupy. Proto je nezbytné během nakupování právě na tento aspekt dávat větší pozor.

Dobrá cena

I když standardní kryt na mobil nestojí žádný majlant, v dnešní době se počítá každá koruna. Kdo chce tedy ušetřit i v tomto případě, měl by se obrátit na e-shop Ipouzdro.cz, kde může nakoupit nejen pouzdra, ale třeba i batohy na notebook či řemínky na Apple Watch 3.