Letní maxi šaty užijete déle než jen v teple 

Přidat na Seznam.cz

Není nic ženštějšího, než jsou šaty. Vyzdvihnou křivky, skryjí nedostatky, působí zkrátka žensky. A nemusíte je nosit pouze v teple. I když máte letní maxi šaty, se správnými doplňky je užijete na jaře i na podzim.

Letní maxi šaty pro krásu i pohodlí

Správný střih, pěkné barvy a vzory umocní váš půvab, protože sukně šatů i leccos skryje. A zejména v létě pak oceníte vzdušné a pohodlné kousky, které mají volný střih, jenž vás bude ovívat. Některé dámy se ostýchají brát si šaty, protože si myslí, že k létu patří jen krátké kousky. Ale naopak, letní maxi šaty jsou ideální. Nebojte, že by velká metráž způsobila ještě větší horko. Látka funguje i termoizolačně, jen se podívejte na to, co nosí lidé v arabských státech. Jsou přece zahaleni od hlavy až k patě, a to i v černých oděvech. Stačí zvolit příznivý materiál. Vzdušnost zajišťují přírodní materiály jako bavlna, příjemné je i hedvábí, spolu se saténem chladí. 

La Silueta – šaty pro každou postavu 

Mnoho žen také nerado obléká šaty, protože si myslí, že nemá dokonalé míry. Tak to ne! Špatný je jen střih šatů, protože s ním se dá neuvěřitelně kouzlit. I když nemáte modelkovskou figuru, můžete oslnit. Jen si vezměte, že příliš hubeným ženám také nebudou slušet kousky odhalující kostnaté paže, velký výstřih upozorní na malý hrudník. Dámy s nějakým tím kilem navíc mohou zdůraznit plné poprsí, ženské boky, jako má JLo. Záleží na tom, jaké proporce máte, a dle toho se vybere typ šatů. Pokud tedy máte silnější paže, volte rukávky, jestli vás trápí větší bříško, neberte upnuté kousky. Chcete-li odvrátit pozornost od zadečku, zkuste kolovou sukni. To je jen pár tipů, nejlepší bude zajít do butiku, kde vám poradí a vyberou něco na míru. Například v obchodě La Silueta (lasilueta.cz) je velký výběr módních kousků, které respektují trendy i míry postavy.