Kupte si barvy na kůži a zkuste nejen upcycling

Přidat na Seznam.cz

Upcyklace vrací starým věcem nový život. S dobrými pomůckami a se špetkou fantasie to zvládnete rovněž. Pojďte pracovat třeba s kůží.

Vraťte život starým kozačkám i kabelkám

Starší kožené kozačky, ale i jiné kožené boty či kabelky, obvykle nedoslouží proto, že bychom je definitivně prošlapaly či jinak zničily. Často přijdou o svoji krásu kvůli tomu, že se nám podřou. U kozaček trpí špička i podpatek. Špička by potřebovala obnovit barvu, podpatek často obalit novou kůží. Někdy jsou naše boty již v barvě, která se nám přestala líbit. Rády bychom je nosily, protože jsou pohodlné, ale rozhodně již nevypadají reprezentativně. Vdechněte jim nový život! Barvy na kůži vám pomohou opravit drobné odřeniny, nebo klidně přebarvit kozačky jinou barvou. Můžete se směle též vyřádit a z nudných kozaček udělat hit vašeho šatníku. Klidně si je kreativně pomalujte, dolepte různé zajímavé ozdůbky ­– skleněné i kovové.

Podobně lze život vdechnout i starším či poškozeným kabelkám. Není vaše starší bílá kabelka již sněhobílou? Kupte si bílou barvu na kůži a prostě ji přemalujte. Takto snadno zakryjete i různá poškození a nehody. Třeba když si bílou kabelku nechtěně ušpiníte propiskou. Ta se odstranit hned tak nedá.

Vyrobte si vlastní kožené výrobky

Pusťte se i do tvorby vlastních kožených výrobků. Kupte si kůži, opaskové přezky a tvořte třeba pásky. Někdy možná máme doma starší opasky, které lze takto opravit – opět s barvou na kůži a s opaskovou přezkou.

Kůže a vše pro práci s ní na jednom místě

Ať již vás láká upcycling či dělání nových věcí z kůže, skvělým partnerem vám bude e-shop Skladkuzetvurce.cz. Na jednom místě najdete vše, co je zapotřebí pro kreativní práci s kůží – materiály, nářadí i barvy. Díky sortimentu e-shopu si opravíte své kožené výrobky, ale též si zvládnete ušít vlastní sandály, mokasíny, barefoot boty, tašky, batohy, kabelky, pásky, obojky a další věci z kůže.