Kde koupit kvalitní kratom?

Přidat na Seznam.cz

Kratom je dnes velmi skloňovaný pojem, protože je prostředkem k povzbuzení i relaxaci. Jak je to možné? Záleží na typu a dávkování. Seznamte se s ním blíže.

Kde koupit bílý kratom?

Kratom je extrakt z asijské rostliny mitragyna speciosa. Přesněji v jejích listech najdeme látku mitragynin, která se stovky let využívá v tradiční východní medicíně, my jej objevujeme nyní. Na kratomu je zajímavé, že dodává energii, ale i tlumí a navozuje pohodu. Musíte sami vyzkoušet, jak bude působit na vás. Jednak každý jej snášíme jinak, a také záleží na typu a dávce. Kde koupit kvalitní kratom? Podívejte se na Kratom World, což je český internetový obchod specializující se na prodej tohoto zázraku. Aby prodejci našli nejlepší dodavatele, v roce 2019 podnikli cestu do Jihovýchodní Asie, kde hledali nejlepší farmu na kratom. Musela splňovat požadavky jak na odebírané množství, tak i stabilně kvalitní produkt. Jak sami prodejci říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“

Bílý nebo zelený kratom. Který je lepší?

V druzích jsou nejčastější dva – bílý kratom a zelený kratom. Jak jsme zmínili, lidé jej mohou užívat pro dodání energie, koncentraci, stejně tak ale i pro uvolnění bolesti. Účinky kratomu ve velké míře právě závisí na druhu. Jak to mají bílý nebo zelený kratom? Bílý kratom je nejmladší z druhů. Jeho žilnatina napovídá, že není dozrálý, má hrubší texturu než zelený kratom, spíš energizuje. Podpoří soustředění, dodává sílu, příval energie můžeme připodobnit ke kofeinovému návalu. Zelený kratom je rovněž nedozrálý, má spíš uklidňující účinky a eliminuje stres. Povzbuzuje k lepší koncentraci. Umí být i povzbuzující, při vysokých dávkách je víc euforizující než bílý kratom.