Erotické hračky zpestří váš vztah

Přidat na Seznam.cz

Erotické pomůcky jako vibrátory, stimulátory i různá afrodiziaka jsou báječné pro ty, kteří momentálně nemají partnera, ale hračky zpestří intimní život i zadaným. Heterosexuály i homosexuály. Zkrátka každý si najde v království sexuálních pomůcek své potěšení.

Vakuová pumpa dělá dobře nejen mužům

Co se líbí pánům? Stimulace jejich intimních partií je trochu přímočařejší než u žen. Ovšem i u pánů hrají roli doteky, senzitivní praktiky. Mezi ně patří i podtlak. Ten dráždí penis a další erotogenní zóny svými tenzemi. Například vakuová pumpa poskytne úžasný požitek právě díky funkci jistého sání. Stačí do ní vsunout penis, ten se prokrví a zvětší. Pumpa umí nejen vytvořit slast, ale v podstatě pomůže i ve sféře zdraví. Pokud muž nechce použít povzbuzující pilulku, když má problémy s erekcí, je v tomto směru podpůrná vakuová pumpa. Abyste si ale nemysleli, že vakuová pumpa pomáhá jen pánům. Skvělá je i pro dámy. Zvětší a prokrví klitoris i ňadra, tyto oblasti budou tak citlivější.

Vibrační vajíčka k pomilování

A co je typické pro dámy? I v této sféře musíme zmínit, že rovněž hračky typické pro intimní ženský šuplík najdou své uplatnění u mužů. S vibrátorem si pohrají i oni, jejich tajné fantazie naplní anální kolík. Stimulátor klitorisu pracuje na obdobné bázi jako vakuová pumpa, jen je jemnější a více lechtá. Podobný účinek mají i vibrační vajíčka. Stimulují intimní oblasti a další erotogenní zóny svým chvěním. Možná vás i překvapí, jak vám dělá dobře toto lechtání i jinde než na specifických intimních oblastech. S vibračním vajíčkem si lze dráždit bradavky, krk, loketní jamky apod. A i zde platí, že jejich funkce rozpumpují i muže. Podívejte se na web Vibratory-oline.cz, kde je bohatá nabídka hraček pro nekonečnou rozkoš. Těšíte se, až najdete nové způsoby, jak si uděláte dobře? Směle do toho!