Elektronické cigarety ve všech ohledech porážejí ty klasické

Přidat na Seznam.cz

Kouření je zlozvyk, který nejenže extrémně leze do peněz, ale zároveň ničí lidem zdraví. Inhalace nikotinu však může být o dost zdravější. Stačí si jen pořídit vhodnou elektronickou cigaretu.

Dehet v e-cigaretách není

Už samotný tabák obsahuje poměrně široké spektrum škodlivých látek, ale když se navíc zapálí, jedná se o velmi nebezpečný koktejl. V běžném životě by asi nikoho nenapadlo do sebe dobrovolně vpravovat například dehet, benzen, kyanovodík nebo třeba formaldehyd. Závislost je ovšem silnější.

Výše zmíněné „dobroty“ vznikají hlavně během hoření a jelikož elektronické cigarety se nezapalují, nýbrž pouze zahřívají, takové látky do sebe člověk během vapování nemůže nikdy dostat.

Vapování v restauraci je standard

Když se zakázalo před lety kouření v restauracích a hospodách, hodně lidí kvůli tomu přešlo na elektronické cigarety. Ty se totiž v takovýchto prostorách mohly běžně užívat a je tomu tak i dnes.

Ovšem s aktivní e-cigaretou je možné být třeba i v zoo či na jiných veřejných místech, kde už dávno inhalaci tabákových výrobků zakázali. Samozřejmě existují i prostory, kde je i vapování přísně zakázáno. Jedná se třeba o kina či divadla.

Zkouška je levné

Proč je tedy běžné kuřivo pořád tak populární, i přestože jsou elektronické verze ve všech ohledech daleko lepší? V mnoha případech v tom hrají roli peníze. Běžné e-cigarety s vyměnitelnými náplněmi totiž mohou někomu připadat drahé, zvláště, když mají být pouze na zkoušku.

Dnes je však výběr daleko širší a zákazník si může pořídit i jednorázové verze, jež stojí podobné peníze jako krabička cigaret. Levnější modely nabízejí 300 potažení, ty dražší už 600. To je dost k tomu, aby kuřák zjistit, jestli se mu produkt zamlouvá či nikoliv.

Na zkoušku je dobré pořídit si něco kvalitního, kupříkladu HQD elektronické cigarety. Ty jsou chutné a zároveň se dají sehnat za dobré peníze. Ideální je objednat si HQD cigarety v jejich e-shopu.