E-shop SZO.cz nabízí lymfodrenážní přístroje pro profesionální lymfatickou masáž

Přidat na Seznam.cz

Lymfomasáž se používá pro léčbu lymfatických neboli mízních otoků, žilní nedostatečnosti, a je vhodná jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy a je vhodná jako rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin.

Lymfatická masáž rovněž slouží k regeneraci při rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin. Lymfodrenážní přístroje Lymfoven a Pneuven pro lymfatickou masáž nabízí plzeňská firma Krásný – zdravotnická technika s.r.o.

Jaké lymfodrenážní přístroje nabízí SZO.cz?

Na českém trhu odborný web www.szo.cz nabízí různé profesionální lymfodrenážní přístroje jako Pneuven Bevuk a Pneuven Relax pro relaxační párovou lymfomasáž dolních končetin a celé spodní poloviny těla. Dále Pneuven MEDI pro profesionální používání ve zdravotnických zařízeních. 

Lymfoven a Pneuven se využívají pro aplikaci lymfatické masáže, pro přerušovanou tlakovou drenáž, tzv. lymfodrenáž končetin, hýždí, boků a břicha. Kromě toho lze využít pro tuto oblast také kavitační přístroje

Kde lze lymfodrenážní přístroje využít?

Lymfodrenážní přístroje jsou vhodné pro lázeňské ústavy a lázně, rehabilitační centra a balneo provozy, dermatologické a kožní ambulance, sanatoria pro léčbu otoků a diabetické nohy, kde pracuje odborný zdravotnický personál. V poslední době je lymfatická masáž uznávanou kosmetickou metodou pro odstraňování celulitidy a formování postavy. 

Zakázková výroba

E-shop SZO.cz nabízí zakázkovou výrobu náhradních návleků Pneuven – ruce, nohy a kalhoty pro 7 komorové, 14 komorové a 21 komorové lymfodrenážní přístroje.

Na všechny lymfodrenážní a kavitační přístroje firma nabízí servis a bezpečnostně technické kontroly.

Pro další informace navštivte specializovaný web www.szo.cz.