Dodávku je výhodnější si půjčit než kupovat

Přidat na Seznam.cz

Jednou za čas potřebuje každý odvézt z domu pár skříní, případně se rovnou stěhovat. A v takových momentech je dobré mít po ruce nějaké větší auto, jelikož tradiční čtyřdveřový sedan není zrovna nejideálnějším vozidlem pro převážení objemných břemen. K takovému účelu je nejlepší sehnat někde dodávku.

Vhodná půjčovna

V ideálním světě má každý nějakého kamaráda či příbuzného, který dodávku má a rád se o ni podělí. Nicméně nežijeme v dokonalém světě. Tento druh auta nevlastní každý. Jedná se o specifický vůz, jenž se používá převážně k podnikání. Jinak neexistuje příliš mnoho důvodů, proč by si ho někdo kupoval. Naštěstí je možné navštívit autopůjčovnu a dodávku si prostě pronajmout.

Jedním z takovýchto podniků je i Van2Go, který v našich zeměpisných šířkách provozuje rovnou dvě pobočky, konkrétně v Ostravě a v Praze. Pro obě lokality platí víceméně stejné podmínky, a to jak cenové, tak i co se týče nabízených služeb. Proto se nemusí nikdo bát, že by snad pronájem dodávky v Praze byl výrazně dražší než v Moravskoslezském kraji.

Nonstop

Víceméně všechny obchody mají nějakou otevírací dobu a pro autopůjčovny to obvykle platí také. Van2Go je však výjimka. Kdo chce, může si klidně vůz pronajmout třeba ve dvě ráno. Stejně tak lze v tuto nekřesťanskou hodinu dodávku vrátit.

I když obě pobočky fungují nonstop, během nočních a brzkých ranních hodin je provoz přeci jen lehce omezen, a proto je pro zákazníka lepší se předem domluvit prostřednictvím emailu či telefonu, což vše značně urychlí.

Kvalitní vozy

Van2Go poskytuje svým klientům pouze kvalitní auta, která jsou v dokonalém technickém stavu. Výraznou měrou se na tom podílí hlavně pravidelné servisní prohlídky, respektive obměňování vytížených dodávek za zcela nové. Takto se snadno předchází potenciálním problémům.