Řepku nezměnilo ani vězení. Opět se choval jako sprostý dlaždič

Přidat na Seznam.cz

Kromě fanoušků Sparty Praha snad všichni ostatní fotbaloví fandové Tomáše Řepku nesnášeli. Tento obránce býval známý bouřlivák, co nešel daleko pro ostré slovo vůči rozhodčím či protihráčům a nedělalo mu problém ani na soupeřovy fanoušky vztyčit prostředníček či strčit neomaleně do kameramana. 

To slůvko býval se ale znovu mění na přítomný čas. V dresu nováčka okresního přeboru Červených Janovic se už ve 20. minutě Řepka neudržel a hlavního rozhodčího častoval několika vulgárními výrazy. Arbitr neváhal a ukázal bývalému hráči West Hamu či Fiorentiny červenou kartu. Ale ani to Řepku nezklidnilo, spíše naopak, když použil další nevybíravá slova.

Disciplinární komise už vynesla rozsudek. Řepka si nezahraje v nejbližších čtyřech zápasech. „Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám,“ píše se mimo jiné ve zprávě odůvodňující trest. 

Kdo si tak myslel, že Řepku vězení změnilo, zmýlil se. Osmačtyřicetiletý bývalý reprezentant si odpykal rok a půl ve věznici na Borech za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na svou druhou exmanželku (Vlaďka Erbová) a opakované řízení vozidla v opilosti. Původně si měl Řepka odpykat o deset měsíců více, ale byl předčasně propuštěn za vzorné chování.

Zdroj: isport.blesk.czsport.cz