Známe jména zápasníků: Attila Végh, Rytmus, Frayer Flexking a další rappeři se utkají v ringu na Fight Night Challenge

Přidat na Seznam.cz

Box je v Česku i na Slovensku jedním z nejpopulárnějších sportů a fanoušci bojových umění mají další důvod k radosti. Fight Night Challenge – jeden z nejvýznamnějších středoevropských boxerských festivalů se blíží, píše server Startitup.

V rámci akce mainstreamovějšího charakteru se proti sobě postaví známí bojovníci MMA a populární rappeři.

Bojovníci: Na Fight Night Challenge se do ringu postaví Attila Végh (SK), Patrik Rytmus Vrbovský (SK), Emanuel Newton (USA), Čistychov (SK), Gábor Boráros (SK), Jakub Gazdík (CZ), Laky Royal (CZ), Erik Tlkanec (SK), Moloch Vlavo (SK), Michal Plesník (SK), Frayer Flexking (SK), Denis Farkaš (SK).

Dvojice bojovníků zatím nejsou známy

Fight Night Challenge bude série akcí, z nichž každá se skládá z pěti zápasů.a podpory nejsilnější tělocvičny. Večer věnovaný tvrdému boxu pořádá eventová agentura Evency, která na Fight Night Challenge spolupracuje také se známou tělocvičnou Spartacus Fight Gym, která je zároveň jakýmsi garantem profesionality bojovníků.

„Spartakus Fight Gym je sportovní klub zaměřený na bojové sporty, fitness a zdravý životní styl, který podporuje zdravou soutěživost. Spojení s Evency jsme uvítali, ať se tyto myšlenky dostanou k co největšímu počtu lidí,“ vysvětluje Eduard Gerek ze Spartakus Fight Gym. Právě taková spolupráce dává bojovým sportům na Slovensku hnací sílu a sleduje je stále více lidí.

V ringu jsou také Rytmus a Attila Végh

Sestava bojovníků slibuje adrenalinový zážitek vhodný pro mainstreamové publikum, což potvrzuje i radost Attily Végha. „Osobně mě těší, že zájem o bojové sporty roste. Všiml jsem si, že už nás lidé neberou jen jako nějaké adrenalinové šílence, ale naše zápasy jsou čím dál zajímavější i pro mainstreamové diváky. Věřím, že jim Fight Night Challenge nabídne skvělou zábavu.“

Rytmus se na zápas také těší: „Zápas, který mě čeká, je pro mě další velkou osobní výzvou. Jméno mého soupeře bude brzy zveřejněno na tiskové konferenci. Chci lidem nabídnout možnost znovu zažít pořádný adrenalin. Hodně jsem trénoval a těším se,“ slibuje Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Zdroj: startitup.sk