Vrátí se Cristiano Ronaldo do Evropy? Jeho trenér s jeho výkony není spokojený

Přidat na Seznam.cz

Uvidíme brzy na evropských trávnících opět kouzlit superhvězdu Cristiana Ronalda? Alespoň jeho současný trenér v Al-Nassr FC, Francouz Rudi Garcia, si je tímto jistý, po ostudné prohře 3:1 s Al-Ittihadem v saúdském Superpoháru, uvedl sportovní portál AS a webový portál Krone.

„Je pozitivním přínosem, protože pomáhá rozptýlit obránce. Je to jeden z nejlepších hráčů na světě. V Al Nassru ale kariéru neukončí, vrátí se do Evropy,“ řekl trenér Garcia.

Opravdu se Ronaldo vrátí do Evropy?

Výroky způsobují mnoho zmatků. Sám Cristiano Ronaldo totiž při svém příchodu do týmu saúdskoarabských mistrů Al-Nassr FC prohlásil, že kapitola Evropy pro něj definitivně skončila. „Uzavřeli jsme tuto kapitolu. Na ostatním nezáleží,“ řekl superútočník při svém lednovém představení.

Ve dvou povinných zápasech zatím Ronadlo ani jednou neskóroval a zklamal i v Superpoháru proti Al-Ittihadu (1:3). Trenér Rudi Garcia ho z porážky viní natolik, že mu to vyčítá.

Unesou tyto poměrně skromné výkony také jeho gigantycký plat? Po přestupu z Manchesteru United do Saúdské Arábie vydělává Ronaldo údajně 200 milionů eur ročně, tedy skoro 5 miliard korun, a podepsal smlouvu na dva roky. Navíc měla tato megahvězda působit jako velvyslanec fotbalu v Saúdské Arábii.

Zdroj: krone.at, en.as.com