„Vémolu v sukni“ čeká v Londýně životní zápas

Přidat na Seznam.cz

Matině Jindrové to jistě v sukni sluší, avšak tento kus oblečení nebude mít na sobě, až za týden vleze do klece, aby se v rámci prestižní americké organizace PFL utkala s Američankou Kayle Harrisonovou. „Je to pro mě obrovská výzva, věřím, že hlavu budu mít nastavenou dobře, protože se po těch třech výhrách cítím stále lépe, sebevědoměji. Myslím, že si budu i proti Kayle věřit,“ říká bojovně Martina Jindrová pro kaocko.cz

Těch tří zmiňovyných výher dosáhla Jindrová od letošního března a dá se říci, že to byly vpodstatě kvalifikační zápasy, které jí vyhouply až mezi nejlepší čtyřku, která si to příští sobotu v Londýně rozdál o titul PFL. Právě Harrisonová už dvakrát získala tento titul. „V PFL se všechno točí kolem ní, až z ní mám dojem namyšlenosti. Řekla, že moje pohádka o Popelce končí,“ podotkla na adresu své americké soupeřky Jindrová. Když jí porazí, dostane možnost bojovat o titul proti vítězce duelu Larisa Pacheco – Olena Kolesnyk.

31leté Jindrové pomohl přechod k novému trenérovi. Po loňských porážka se jí ujal uznávaný kouč MMA a pořád aktivní bojovník Petr Kníže. A následné tři zmiňované výhry dávají tušit, že to byl pro Jindrovou správný krok. Např. v tom posledním souboji knokautovala Kazašku Zamzagulu Fayzallanovovou. „Neskutečně jsem si to tentokrát užila, od přípravy jsem si věřila, věděla jsem, že ji porazím,“ byla Jindrová nadšená po výhře. Bude se stejně radovat i v Londýně?

Zdroj: kaocko.cz , isport.cz