Vémolovi se narodil syn. Dostal jméno po známém boxerovi

Přidat na Seznam.cz

Karlos Vémola může slavit. Společně s partnerkou Lelou Ceterovou se jim narodilo druhé dítě. Vémola následně oznámil, že jde o syna. Terminátor bohužel nemohl být přítomen v nemocnici, je totiž nakažen koronavirem, stejně jako jeho partnerka, která si tak dítě nemůže ani pořádně pochovat.

První prosinec roku 2021 se zapíše nesmazatelně do života Karlose Terminátora Vémoly a jeho snoubenky Lely Ceterové. Ta dnes porodila chlapečka, který dostal jméno Rocky. Je tak dalším následovníkem slavného jména, ke kterému Karlos Vémola celý život vzhlíží.

„Je to malý, velký bojovník! Narodil se do složité doby, císařským řezem a je trochu drobnější. On i maminka jsou ale v pořádku, což je to nejdůležitější. Rád bych všem poděkoval za gratulace a dnes si prosím připíjte na zdraví malého Rockyho Vémoly!“

Karlos Vémola zároveň prozradil, že těsně před naplánovaným porodem měla celá rodina pozitivní test na nemoc covid-19, což samozřejmě celou situaci zkomplikovalo. V úvodu své řeči na Instagramu neváhal vyzvat svoje fanoušky k očkování proti koronaviru.

Narození dítěte je samozřejmě ideální příležitostí připít si na jeho zdraví originální KTVodkou Karlose Vémoly, což proběhlo přímo během živého livestreamu. Vémola zároveň nadhodil, že se oficiální zapíjení malého Rockyho Vémoly uskuteční pravděpodobně v pátek 10. 12. v clubu Goldfingers v Praze. O detailech však bude fanoušky teprve informovat.

Zdroj: fightlive.cz