Vémolovi budou mít chudé Vánoce. Místo Dubaje zůstanou doma

Přidat na Seznam.cz

Jak už je známo pár dní, duel roku mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem se neuskuteční. Zdravotní potíže nepustí „Terminátora“ do klece, který tak přijde o velký balík peněz. Spekuluje se, že mohlo jít až o dva, tři miliony korun nehledě na výsledek souboje. „Jak mám dětem říct, že nebudou Vánoce, protože nepůjdu a nezmlátím toho druhého?“ řekl Karlos pro YouTube kanál Sportovní kavárna.

Největší propagátor českého MMA si žije nad poměry, a proto potřebuje si pravidelně vydělávat v kleci. „To, co dělám marketingově, beru jako povinnost, abych zaplatil splátky, pojištění, hypotéky a tak dále. Za ten zápas si vždy udělám radost. Sobě nebo rodině. Já pracuji tak, že co vydělám, to utratím a vždy mi pak teče do bot, takže musím zase někoho zmlátit,“ uvedl také v podcastu 37letý bojovník.

Duel Vémola – Kincl mohl v sledovanosti překonat i duel Vémola – Végh, který se uskutečnil před několika lety, i z toho důvodu, že ti dva se nesnáší a často se před média špičkují a urážejí. „Situace nás všechny samozřejmě velice mrzí. Přejeme Karlosovi co nejrychlejší uzdravení a věřím, že se nám nový termín povede najít brzy,“ uvedl spolumajitel organizace Ondřej Novotný v tiskové zprávě. Zatím to vypadá, že se Patrik Kincl přece jenom 30. prosince v pražské O2 aréně představí a soupeřem by mu měl být Srb Aleksandar Ilič, kterého Vémola letos v červenci porazil a získal tak titul v polotěžké váze do 93 kg. Popravdě ale, pro fanoušky by to byla velmi malá náplast…

Vémola leží v nemocnici v Motole, kam byl odvezen ve velmi špatném stavu a ve vysokých horečkách a podle dostupných informací doktoři doslova bojovali o jeho život. „Ve středu jsem na tom byl špatně a pamatuju si, že poprvé v životě se mi stalo, že jsem nad zápasem vůbec nepřemýšlel. Protože jsem byl v takových bolestech a bylo mi tak zle, že jsem pořád říkal doktorovi, že má můj kluk zítra narozeniny. A jediný, co jsem měl v hlavě, byly jeho narozeniny. Takže jsem rozhodně neřešil nějaký zápas,“ přiznal Vémola, když se dostal z nejhoršího.

Zdroj: expres.cz , idnes.cz