Vémola pochválil Knížete Monstra i když prohrál s Kozmou

Přidat na Seznam.cz

Petr Kníže nedokázal sebrat pás šampiona velterové váhy organizace Oktagon MMA Davidu Kozmovi a připsal si tak porážku. Výkonem ale rozhodně nezklamal, pochválil ho třeba Karlos Vémola či jeho svěřenec Makhmud Muradov, píše server iSport.

Svůj třetí zápas v Oktagonu již vyhrát nedokázal. Petr Kníže na turnaji Oktagon 32 stanul proti Davidu Kozmovi a šampion velterové váhy svůj primát udržel. Kníže se ale za svůj výkon styděl nemusel, vydržel s výrazně mladším soupeřem všech pět kol a dozajista mu nedal nic zadarmo.

“Oba jsou frajeři. Monster skoro v pětačtyřiceti letech… Co na to říct? Těžko ho zabít. Kozma to rozhodně neměl jednoduchý a vyhrála to, jak jsem dopředu říkal, rychlost. Monster nebyl v ničem o nic horší. Rozhodně nebyl slabší.

Ani s fýzou mi nepřišlo, že by ho Kozma nějak převyšoval. Akorát byl všude rychlejš. Dokázal si to pohlídat, je to mladá krev. Kozma je skvělej šampion a Monster předvedl neuvěřitelný výkon. Byl to hlavní zápas, jak má být,” řekl Karlos Vémola. Kníže je mimo jiné i trenérem, v přípravě pomáhá UFC zápasníkovi Makhmudu Muradovi, který jej také za jeho výkon pochválil.

“Petr se nemá za co stydět, předvedl na čtyřicet čtyři let fakt hezký výkon. Za Petrem stojím a budu vždycky stát, ať přijde prohra nebo výhra, to je jedno. Ukázal v souboji fakt srdce, nevzdal se, necouvl. A to i ve čtvrtém a pátém kole. Klobouk dolů. I když prohrál, je pro mě motivací,” řekl Muradov v rozhovoru pro iSport.

Zdroj: isport.cz