Vémola o RFA: Nevím, co bude za rok, ale nabídli mi více, než Oktagon

Přidat na Seznam.cz

Nová organizace RFA se snaží mít u sebe ty nejlepší bojovníky, a tak přetahuje lidi z Oktagonu i díky slibu vyšších výplat. Nabídku obdržel i Karlos Vémola, který ji zatím odmítl, řekl ale, že existuje varianta, že by za rok bojoval právě pod touto organizací.

Když přišla na svět nová organizace RFA, mnozí se obávali toho, aby se nejednalo o další XFN, která nezdravě naklonila prostředí v tuzemském MMA a následně bojovníkům nevyplácela slíbené peníze.

RFA tvrdí, že bude jiná, což můžou potvrdit až další měsíce či roky, nyní se nová organizace snaží přetahovat bojovníky Oktagonu, i s vidinou vyšší výplat.

Nabídku obdržel i Karlos Vémola, co k ní řekl? „Já té nové organizaci strašně fandím, protože mně jde o MMA. Mně jde o ten vzrůst. Já se dívám do budoucna. Já mám s Oktagonem nějakou minulost a já Oktagonu věřím.

To, že mi někdo nabídne třikrát tolik, je hezký, ale co bude za rok. Nikdo neví, co bude za rok. Já jsem se s novou organizací bavil a řekl jsem jim ať mě zkontaktují za rok. Za rok uvidíme kde budete. Třeba budete vyprodávat O2 Arény a bude to projekt, kterého se budu rád účastnit.

Já chci vidět trošku do budoucna a pro mě je momentálně Oktagon budoucnost. Možná tam teď zápasím za trošku méně peněz, než bych dostal jinde, ale mám tam nějakou jistotu, nějaký solidní přístup,” řekl ve streamu pro FightLive.

Nevyloučil tak to, že by se za rok do RFA přesunul. Právě za rok mu totiž končí smlouva v Oktagonu a dozajista bude vyjednávat o finančních podmínkách.

Zajetá organizace bude muset výrazně navýšit jeho výplatu a je otázkou, zda toho bude schopna. A to zejména v případě, že v České republice bude nadále problém s koronavirem.

Vémola také promluvil o Leu Brichtovi, který do RFA přešel a zúčastnil se tiskové konference, ačkoliv má ještě platnou smlouvu v Oktagonu.

Vémola řekl, že by se nad nějaké souzení a pokutování měla organizace povznést. Chápe, že si chce vydělat vyšší peníze, navíc i v případě, pokud opravdu vydělává za zápas pouze 3 000 eur.

Zdroj: Fightlive.cz