Vémola bude v jednom kole a chce být i na Štvanici. Půjde o titul?

Přidat na Seznam.cz

Karlos Vémola měl více než roční pauzu od zápasení. Nyní se ale zdá, že je opět připraven a 21. května se v boxu postaví Otakaru Petřinovi alias Marpovi. Čtrnáct dní poté se ale chce ukázat ve Frankfurtu a tím rozhodně nekončí. Vémola nechce chybět ani na Štvanici! Půjde o titul?

Karlos Vémola měl poslední zápas v březnu minulého roku, kdy porazil Milana Ďatelinku. Následně vinou zranění rehabilitoval, nyní je ale zpátky. Jedna z hlavních tváří českého MMA se ukáže poprvé v boxu, 21. května se pokusí porazit Otakara „Marpa“ Petřinu, jak psal server MMA Shorties.

Čtrnáct dní poté, přesněji 4. června, jej poté čeká turnaj v německém Frankfurtu, kde stále nemá potvrzeného soupeře. Leckdo by čekal, že bude následovat odpočinek, jelikož jej čekají dva rychle po sobě jdoucí zápasy po dlouhém zranění. Ovšem Vémola nic podobného neplánuje! Chce se totiž ukázat i na Štvanici.

“Díky tomu, že jsem rok stál, tak Ondra s Palem na mě trochu koukali, že budu zápasit květen, červen i červenec. Říkal jsem, zda nemají něco i v srpnu. Já jsem rád rozjetý. Já chci všechno dohnat. Chci dohnat to, co jsem ztratil. Když mám po zápase pauzu, tak se přežeru a přiberu.

Proč? Budu šlapat, budu makat, vydělám si, doženu všechno. Nebylo by to krásné, kdyby po roce a půl pauzy, kdy jsem byl v depresích, že budu muset přestat zápasit, najednou budu poprvé v životě boxovat.

Budu mít své první KO, pak se představím na premiéře v OKTAGONu v Německu, což bude obrovská věc, to si nemůžu nechat ujít, já chci být u toho a potom budu zápasit na Štvanici a vypadá to, že by to doufám mohl být velký zápas. To by bylo krásné zakončení toho špatného roku,” řekl Vémola v rozhovoru.

S kým by se mohl Vémola utkat? Nabízí se dva zápasy, a to o titul s Patrikem Kinclem či souboj se Samuelem Krištofičem, kterému jej sliboval.

Pro vývoj ve střední váze by ale bylo zajímavější, pokud by si to Vémola rozdal s někým, kdo má ambice na titul a následný vítěz by poté stanul proti Kinclovi.

Zdroj: mmashorties.cz