UFC zveřejnilo promo video k zápasu Procházka vs Teixeira

Přidat na Seznam.cz

UFC láká na turnaj UFC 281 skvělým videem, které na láká blížící se odvetu Procházky a Teixeiry. V hlavním před-zápase se pak dočkáme neméně zajímavé bitvy Blachowicz vs Ankalaev, která s největší pravděpodobností určí dalšího titulového vyzyvatele.

Šéf organizace Dana White řekl že, první souboj Procházka vs Teixeira byl plný zvratů, kdy už se několikrát zdálo, že má jeden z borců výhru na dosah, aby pak přišel zvrat, který změnil směr, jakým se souboj ubíral, jak píše server CBS. Vše nakonec korunoval Jiří Procházka, který byl sice v pátém kole v problémech, ale nevzdal se a do poslední chvíle doufal ve výhru, kterou nakonec získal. Vyčerpaného soupeře totiž chytil do kravaty a byl konec.

“Co si myslím o Jiřím Procházkovi? Myslím si, že je to úžasný bojovník. Miluju ho,” řekl Dana White. “Co čekám od odvety? No, první zápas byl sakra skvělý. Bylo to nahoru dolů pro oba borce. Když už si člověk myslel, že jeden vyhraje, tak přišel zvrat a naopak. Pořád se přelévalo, kdo má zrovna navrch. Ten zápas mohl skončit opravdu jakkoliv. Byl to skvělý zápas a já jen doufám, že odveta na tom bude hodně podobně.”

Jaké nás čekají zápasy?

Procházka vs Teixeira 2
Lawler vs Ponzinibbio
Rosas vs Perrin
Pimblett vs Gordon
Mitchell vs Topuria
Blachowicz vs Ankalaev
Shahbazyan vs Lungiambula
Quarantillo vs Hernandez
Brown vs Silva
du Plessis vs Till
Rozenstruik vs Daukaus
Curtis vs Buckley
Silva vs Salvador
Saaiman vs Lawrence
OSP vs Gustafsson

Zdroj: redakce, CBS