UFC mu nikdy odvetu nenabídlo, od McGregora jsem čekal víc, řekl Khabib

Přidat na Seznam.cz

Khabib Nurmagomedov se v nedávném rozhovoru v krátkosti vrátil ke svému zápasu s Conorem McGregorem. Mimo to prozradil, že i když si Ir žádal po prohře odvetu, UFC mu ji nikdy nenabídlo. Proč?

Khabib Nurmagomedov již je v zápasnickém důchodu a užívá si trenérskou a promotérskou kariéru, když trénuje několik svěřenců a vlastní rozrůstající se organizaci Eagle FC. Nedávno jej však vyzval na zápas youtuber Jake Paul, který svým způsobem může v neporaženém Khabibovi probouzet vzpomínky na souboj s Conorem McGregorem kvůli svému trashtalku.

„Připravoval jsem se na válku. Pak přijdu do klece, poperu se s ním a on odklepe? Říkal jsem si, proč jsem sem vlastně chodil, proč jsem tak tvrdě trénoval, když tak rychle odklepeš? Jen jsem ho začal škrtit a už klepal. Čekal jsem víc, naštvalo mě to,“ vyjádřil se Nurmagomedov pro Full Send Podcast.

McGregor porážku těžce nesl. Opakovaně žádal o odvetu, snažil se ji vynutit i s pomocí médií. Jenže marně. Khabib prozradil, že UFC nenašlo jediný důvod, proč by mělo k odvetě dojít. Vedení organizace prý uznalo, že McGregor prohrál všechna kola, navíc odklepal. Jediným důvodem k odvetě mohly být velké vydělané peníze. Souboj Khabiba s McGregorem je dodnes nejvíce výdělečným turnajem v historii UFC.

Zdroj: