Trenér Juventusu se rozhodl pro Wojciecha Szczesného

Přidat na Seznam.cz

Juventus má stále šanci postoupit z prvního místa ve skupině Ligy mistrů. V posledním zápase se představí doma proti Malmoe FF. Massimiliano Allegri mimo jiné prozradil, kdo bude stát v brance Bianconeri.

Mattia Perin bude hrát od prvního hvizdu, Wojciech Szczesny začne zápas na lavičce náhradníků. Rozhodl se tak trenér Massimiliano Allegri, který v předchozích pěti zápasech Ligy mistrů věřil Polákovi.

Szczesny třikrát udržel čisté konto a také pomohl porazit Zenit Petrohrad na Allianz Stadium. Juventus FC byl do té doby v Lize mistrů bezchybný a po neúspěších na italském dvorku si vylepšoval náladu. Utrpěla ostudu až v pátém zápase a porážka 0:4 s FC Chelsea ji stála pokles na druhé místo v tabulce.

Stále se můžeme posunout z prvního místa. Pro začátek musíme vyhrát proti Malmö. Musíme si vytvořit podmínky, abychom v Lize mistrů uspěli lépe než v předchozích dvou sezonách,“ řekl na tiskové konferenci trenér Massimiliano Allegri.

Trenér oznámil, že kromě Perina budou hrát od začátku Daniele Rugani, Alex Sandro a také Paulo Dybala. „Důležitý je správný přístup k zápasu. Na hřišti se musíme bavit a prezentovat se. V italské lize jsme pozdě, první čtyřka postupuje rychle. Proto musíme vítězit krok za krokem. Je to důležité, protože díky výhře se cítíme lépe a tým pracuje s větším klidem,“ důrazňuje.

Zdroj: eurosport.com