Totální destrukce! Dominick Reyes byl opět těžce knockoutován

Přidat na Seznam.cz

Brutální knockout ukončil zápas mezi Dominickem Reyesem a Ryanem Spannem na UFC 281 v New Yorku. Bývalý soupeř Jan Blachowicz a dvojnásobný uchazeč o pás ve velterové váze byl v oktagonu zničen, jak píše server MMA Fighting.

Reyes byl v souboji se Spannem favoritem, ale od začátku to byl vyzyvatel, kdo vypadal v oktagonu lépe. Nakonec Ryan „Superman“ Spann zamířil a jedním ze svých úderů poslal kalifornského bojovníka na lopatky. Byl to monstrózní knockout. Dvaatřicetiletý zápasník Reyes ztratil vědomí a musel zasahovat lékař.

Ryan Spann si v New Yorku připsal nejcennější vítězství své profesionální kariéry. Díky tomuto vítězství by se měl výrazně posunout v žebříčku polotěžké váhy UFC.

Dominick Reyes naopak utrpěl čtvrtou porážku v řadě, z toho třetí knokautem a už nepřipomíná bojovníka, který byl ještě před třemi lety postrachem své divize.

Někdejší vyzyvatel o titul v lehké váze zažívá těžké časy od chvíle, kdy na UFC 247 téměř zničil Jona Jonese, a před touto prohrou se Spannem prohrál čtyřikrát v řadě, a to s Jonesem, Janem Blachowiczem a Jiřím Procházkou. Jeho celková kariérní bilance je 12-4.

Zdroj: redakce, mmafighting.com