To jste ještě neviděli. Na galavečeru organizace IAF dojde k zápasu dětí z prvního stupně

Přidat na Seznam.cz

Tak tohle na české scéně ještě k vidění nebylo. Organizace I Am Fighter (IAF) se rozhodla pro poměrně bizarní krok, na sobotním turnaji IAF4 dojde k souboji dvou dětí. Organizace za tím vidí šanci rozvíjet talent a výchovu mladých nadějí.

K poměrně kontroverznímu kroku se rozhodla organizace I Am Fighter, jenž bude mít na svém sobotním turnaji IAF4 zápas dvou dětí. „Chceme dát mlaďasům šanci, rozvíjet jejich talent a hlavně hlídat bezpečnost zápasů podle upravených pravidel samozřejmě. Proto na #IAF4 uvidíte souboj dvou miniborců, kteří bojové sporty milují,“ oznámila organizace.

Proti sobě se tak postaví pravděpodobně v MMA osmiletý Nikolas Novák a sedmiletý Milan Flégr, tento zápas nemá na české scéně obdoby.

Organizace tento duel oznámila již v úterý a pravidelně promazává negativní komentáře, které naráží na věk obou zápasníků.Zdá se ale, že ustoupit nehodlá a splní sen dvěma žákům z prvního stupně. Podle popisu Novák dokonce trénuje 5x týdně, což je v jeho věku opravdu vysoké číslo. Pravidla by měla být upravená, to znamená žádné údery do hlavy, nicméně oficiální stanovisko k úpravě pravidel zatím organizace nedala.

Zdroj: iamfighter.cz