Tenista Novak Djokovič je hlavní hvězdou na dovolené v Dubrovníku. Fanoušky upoutala také jeho jachta

Přidat na Seznam.cz

Novak Djokovič v těchto dnech tráví dovolenou s rodinou na Jadranu. Letní dovolenou začíná tradičně v Černé Hoře a odtud se na luxusní jachtě plaví do Dubrovníku.

Srbské tenisové eso Novak Djokovič si po skončení turnaje ve Wimbledonu, kde prohrál s vycházející hvězdou světového tenisu s Carlosem Alcarazem, vzal dovolenou. Tradičně ji tráví se svou rodinou v Černé Hoře, odkud pak na luxusní jachtě odplouvá do Dubrovníku.

Do Dubrovníku rodina Djokovičových dorazila právě v těchto dnech a okamžitě vzbudila velkou pozornost. Během dne stráveného ve městě si Novak Djokovič udělal čas i na fanoušky, kteří se s tenisovou hvězdou chtěli vyfotografovat.

Pozornost přitahoval nejen slavný tenisový hráč, ale také jeho luxusní jachta, respektive její jméno. Pojmenoval ji Tara, tedy po své dceři.

Jinak ale Novaku Djokovičovi dovolená brzy skončí, protože se zanedlouho vydá na turné po USA. Od 12. do 20. srpna se nejprve představí na turnaji v Cincinnati a na konci srpna ho pak čeká US Open Championship, kde se pokusí vyhrát svůj 24. grandslamový turnaj.

Pokud se mu americká šňůra vydaří, mohl by se vrátit na první místo žebříčku ATP, kde wimbledonský vítěz momentálně kraluje.

Zdroj: timeout.com