Televizní magnát Soukup chce jít do ringu. Agátu Hanychovou zase lákají do klece

Přidat na Seznam.cz

Jeden z nejvíce kontroverzních lidí v médiích je jednoznačně Jaromír Soukup. Majitel a ředitel TV Barrandov má ve své televizi několik pořadů, které sám i moderuje (ano, i vaří). Patří sem i pořad s názvem VIP svět, v kterém před několika lety prohlašoval, ať Marpo či Rytmus neničí pověst boxu. „Dva hudebníci, tedy rapeři v ringu. Kdo bude příště? Felix Slováček s Karlem Gottem? My, kteří jsme opravdu boxovali, nad těmito šaškárnami úpíme a prosíme, už toho nechte, hlavně ať s boxem není spojovaný Robert Rosenberg, Marpo nebo Rytmus. Prosím vás, běžte od toho, jezděte třeba na kánoi. Prosím vás za všechny boxery, děkuji,“ řekl tehdy Soukup. Nyní se ale prý sám chystá do ringu.

Polehčující okolností je pro něj to, že dříve závodně boxoval, přesto je nyní vnímaný spíše jako „celebrita“. „S Jaromírem Soukupem jsme v kontaktu a řešíme více variant spolupráce, nejenom v rámci Clash of the Stars. Pan Soukup nám několikrát sdělil, že by si alespoň ještě jednou rád s někým zazápasil. Neřešili jsme ale nic konkrétního zatím,“ uvedl Jakub Jíra, který je spolupromotérem Clash of the Stars.

Právě tato zmiňovaná organizace je vnímána kontroverzně, protože kazí dobré jméno MMA a dalších bojových sportů. Soubojů v „Clashi“ se účastní spíše druhořadí (třetiřadí?) bojovníci či influenceři. Zájem však mají promotéři i o opravdové celebrity, např. o Kazmu či dokonce o Agátu Hanychovou. „S Agátou Hanychovou i Kazmou jsme v kontaktu. Není to ale na denní bázi nebo podobně. S Kazmou jsme v kontaktu skrze jeho trenéra a od něj víme, že tam nějaká šance spolupráce do budoucna bude,“ uvedl promotér Tomáš Le Sy.

Zdroj: expres.cz , blesk.cz