Syn Phila Collinse se pokouší o fotbalovou kariéru

Přidat na Seznam.cz

Slavný bubeník Phill Collins ještě slavnějšího hudebního uskupení Genesis sice už několik let ze zdravotních důvodů nevystupuje, avšak je možné, že jméno Collins časem bude opět slavné. Avšak nikoliv na hudebním poli, ale ve sportovním prostředí. Jeho syn Matthew se snaží prosadit jako fotbalista.

Osmnáctiletý mladík působil v loňském roce v mládežnickém klubu Hannoveru, dnes ale přestoupil do rakouského Tirolu. Tento klub působí v první lize našich jižních sousedů, Matthew by však zpočátku měl hrát v B-týmu. A časem se uvidí, jestli jeho kvality budou stačit na první rakouskou ligu a případně ještě k zajímavějšímu angažmá.

Někdy je to ale naopak. Syn slavného fotbalisty se může dát na dráhu zpěváka. Jako je tomu v případě nejmladšího syna Davida Beckhema Cruze, který už v jedenácti letech natočil svůj první song. A dokonce už má i manažera a to Scoota Brauna, který zastupuje např. Justina Biebera. I když nedá se úplně říci, že by se Cruz odklonil od schopností svých rodičů. Vždyť jeho matka Victoria je bývalá členka úspěšné formace Spice Girls.

Zdroj: thestories.com, tyden.cz