Syn basketbalisty LeBrona Jamese odkládá návrat na palubovku

Přidat na Seznam.cz

Starší ze synů megahvězdného LeBrona Jamese, Bronny James, zatím nezačal s tréninkem na svoji první sezónu v týmu USC. Brzy devatenáctiletý basketbalista udělal velké pokroky v rekonvalescenci a očekává se jeho připojení k mužstvu.

Mladý James utrpěl v červenci při tréninku svého týmu zástavu srdce a zkolaboval, popisuje deník Marca. Po třech dnech strávených v nemocnici byl propuštěn do domácího léčení s konstatováním, že se jedná o vrozenou vadu. Mluvčí rodiny čtyřnásobného vítěze NBA uvedl, že se jedná o léčitelné onemocnění a vyjádřil přesvědčení, že se nadějný hráč k basketbalu brzy vrátí.

Hlavní trenér USC Andy Enfield se podělil o optimistické informace: „Bronnymu se daří velmi dobře,“ prohlásil, ale do zápasů ještě nenastoupí, jeho start se nyní odkádá.

Připomeňme, že LeBron James se již několikrát vyjádřil, že hodlá pokračovat v kariéře ještě minimálně dva roky. Jeho velkým snem je zahrát si v jednom týmu se svým synem. K tomu je ale potřeba, aby se Bronny plně zotavil, vrátil k tréninku a byl draftován týmem z NBA.

Zdroj: ESPN, Marca