Soustředím se na Vémolu. Jiný zápas mě už v MMA nezajímá, řekl Attila Végh

Přidat na Seznam.cz

Organizace Oktagon nazvala hlavní zápas turnaje Oktagon 15 zápasem století. Utkali se na něm totiž Karlos Vémola s Attilou Véghem, vyhrál Slovák a po tomto zápase začalo sledovat MMA obrovské množství lidí. Nyní je blízko odveta!

Zápas století ovládl Attila Végh a uštědřil Karlosu Vémolovi tvrdé KO. Od té doby posloucháme neustále o tom, jak by si Vémola zasloužil odvetu. Té se nejspíše dočká, a to po více než třech letech. Jednání probíhají již delší dobu, nyní Végh nastínil, že je to opravdu blízko.

“Odveta visí ve vzduchu. OKTAGONu jsem sdělil své požadavky a teď už jen čekám na to, zda na to kývnou a nebo ne. Jiný zápas mě už v MMA nezajímá. Dosáhl jsem všeho, čeho jsem dosáhnout chtěl,“ řekl Végh.

„Pokud někdo bude mluvit o tom, že mě snad udělal jeden zápas s Karlosem Vémolou, tak mu doporučím, aby si otevřel můj Sherdog, kde najde 43 zápasů, které mu předcházely. Žádnou výzvu v MMA už nehledám. Nepotřebuji ani podruhé porazit Karlose,“ dodal.

„Jde jen o byznys. Pokud se do mě chce někdo opírat, že zápasím jen pro peníze, tak se nabízí otázka, zda on chodí do práce zadarmo? Mám možnost si říct, kolik chci, protože všichni ten zápas chtějí vidět. Pokud se mi to finančně vyplatí, tak do toho dám všechno a pojmu to jako uzavření jedné životní kapitoly. Připravím se jako ještě nikdy a vím, že Karlose porazím i podruhé,” řekla slovenská legenda v rozhovoru pro slovenský Šport.

Végh tak přiznal, že ať už zápas skončí jakkoliv, ukončí svou bohatou kariéru. Zápas bude téměř jistě nejdražší v historii Oktagonu. Kdy bychom se jej mohli dočkat? V tomto roce to není příliš reálné, propagace na takový souboj bude dozajista pořádná, reálnější je tak například varianta se Štvanicí v létě roku 2023.

Zdroj: sport.aktuality.sk