Soupeř Attily Végha byl zavražděn! Co se stalo?

Přidat na Seznam.cz

Attila Végh od souboje s Karlosem Vémolou nebojoval, pokud se ale podíváme na soupeře, se kterými se utkal před ním, není to zrovna nejlepší pohled. Z posledních tří již dva nejsou mezi námi, v ohrožení života je i třetí.

Vypadá to, že zápasy s Attilou Véghem přinášejí smůlu. Stačí se podívat na jeho poslední čtyři soupeře. Karlos Vémola z toho vychází nejlépe, byl sice ve vězení, ovšem to ještě před svou kariérou profesionálního MMA bojovníka.

Attilovým předposledním soupeřem byl Virgil Zwicker. Ten dokázal Attilu porazit, pár měsíců poté ale už zamířil do vězení. Důvodem je držení zbraní, neuposlechnutí příkazu policistů a následný úprk, po kterém jej chytili a vzali do vazby. Zwicker má ve vězení údajně strach o svůj život.

Před Zwickerem zápasil Végh s Maiquelem Falcaem. Z Brazílie bohužel v neděli přišla zpráva, že byl pobodán a nalezen mrtvý před barem, kolem těla byly navíc rozbité lahve, píše server Sherdog. Ani jeho soupeř před Falcaem nedopadl dobře. Travis Fulton byl v únoru obviněn z držení dětské pornografie a ze sexuálního vykořisťování dítěte.

V červenci byl nalezen ve věznici mrtvý, příčinou smrti byla sebevražda oběšením. Všichni zmínění bojovníci se ukázali proti Véghovi v rámci organizace Oktagon.

Zdroj: sherdog.com