Souboj Kareše s Vondráčkem odložen! Důvodem je zdraví

Přidat na Seznam.cz

Očekávaný souboj Petra Kareše, bývalého promotéra organizace XFN, a Petra Vondráčka, legendy bojových sportů v České republice, se neuskuteční. Nebo alespoň ne v plánovaný termín. Můžou za to zdravotní potíže Vondráčka, píše server MMA Shorties.

Již ve čtvrtek je na programu turnaj Heroes Gate, jehož vrcholem měl být souboj Petra Kareše s Petrem Vondráčkem. Mnozí se na tento zápas těšili i díky zajímavé upoutávce. Ondřej Novotný totiž udělal s oběma rozhovor a Vondráček Kareše napadl a vyzýval jej, že si to rozdají rovnou tam a nebudou čekat na turnaj.

Nakonec se vše díky pomoci ostatních uklidnilo a fanoušci se tak těšili, že tato bitva bude zajímavá. Zápas ale musel být kvůli zdravotním potížím Vondráčka odložen.

“Petr Vondráček je nemocný a nebude schopen nastoupit do zápasu s Petrem Karešem. Do poslední chvíle jsme se pokoušeli tento duel zachránit, ale Petr dostal druhá antibiotika a tento zápas je nereálný, do zápasu ho nepustí lékař. Po dohodě s Petrem Karešem tedy tento zápas odkládáme na další Heroes Gate,” oznámila organizace.

Zároveň se vyjádřil i samotný bojovník, jenž se svým fanouškům omluvil, ale již 10 dní netrénuje a nyní dobírá druhá antibiotika. Doktor mu tak doporučil do zápasu nenastoupit, což se dá pochopit. Je nicméně velmi pravděpodobné, že k zápasu i tak dojde. A to hned na další akci této organizace, zatím ale nic nebylo oficiálně potvrzeno. Takovéhoto taháku se ale Heroes Gate dozajista nebude chtít vzdát.

Zdroj: mmashorties.cz