Soldič obhájil titul. Porazil Mameda Khalidova

Přidat na Seznam.cz

Ostře sledovaný turnaj KSW 65 je minulostí. Hlavní zápas ovládl nekompromisní Roberto Soldič, který ukončil Mameda Khalidova ve druhém kole, jak píše server MMA Fighting.

Robocop Roberto Soldič znovu potvrdil svoji extratřídu. V souboji dvou šampionů mu legendární Mamed Khalidov dokázal vzdorovat jen necelá dvě kola. Poté už pověstný chorvatský KO úder našel svůj cíl.

Zápas Soldič – Khalidov nabídl divákům krátkou, ale strhující podívanou. V prvním zahřívacím kole se obhájce titulu Khalidov dobře pohyboval a po drobném zaváhání soupeře dokázal dokonce doručit úspěšný takedown.

K ničemu zásadnějšímu to ovšem nevedlo, naopak s postupem času začal v postoji přebírat otěže zápasu chorvatský bojovník, trénující v Německu, Roberto Soldič. V rozjezdu ho sice ve druhém kole zastavil nešťastný kop z jeho strany do slabin soupeře, na osudu utkání to ale nic nezměnilo.

Po tomto incidentu se totiž do sebe oba fighteři pustili hlava nehlava a v záplavě tvrdých úderů se nakonec ujal ten Roberta Soldiče. Mamed Khalidov byl po brutálním KO dlouho v péči lékařů a nutno řici, že to s ním nevypadalo vůbec dobře.

Roberto Soldič se tak stává novým dvojnásobným šampionem organizace KSW. Nedávný srdnatý, byť neúspěšný výkon Patrika Kincla proti této nezastavitelné mašině, tak opět získává větších rozměrů. Nyní si musíme počkat, zda další Soldičovi kroky povedou do slavné UFC, nebo bude nejprve svoje pásy nadále obhajovat v KSW.

Zdroj: mmafighting.com