Šéf UFC Dana White se pustil do nového kontroverzního „sportu“.

Přidat na Seznam.cz

Prezident UFC Dana White konečně spustil „fackovací“ ligu Power Slap. Nadšený White potvrdil novou propagaci a odhalil své plány během tiskové konference. Šéf UFC však také přiznal, že tento nový podnik mu hodně přidává k jeho již tak nabitému programu.

Dana White se významně zasloužil o to, že se UFC stala přední propagací MMA, kterou je dodnes. Lze s příchodem Whitea na scénu fackování očekávat podobné převzetí?

Dana White přiznává, že toho má hodně

Dana White oznámil schválení Power Slap League Nevadskou atletickou komisí již v říjnu. Původní zprávy naznačovaly, že se vše plánuje odstartovat na konci roku 2022. White však během tiskové konference prozradil, že se začne vysílat v lednu na stanici TBS.

Během tiskové konference se jeden z reportérů zeptal, proč tak vytížený muž, jako je White, který má tolik podniků, včetně UFC, cítí potřebu spustit Power Slap League. Třiapadesátiletý White měl poměrně vtipnou odpověď: „Asi jsem prostě dementní. Nevím, co se mnou je. Poslední věc, kterou potřebuju, je další práce, ale jsem tady.“

Šéf UFC však upřesnil, že jeho účast nebude tak velká jako v UFC. Představil Franka Lamicellu, prezidenta Power Slap League, který bude mít na starosti i každodenní provoz.

Fackování jako sport

Lze ale brát fackování jako sport? Připomeňme, že před časem zemřel při soutěži Polák Artur Walczak. Přestože, to byl muž jako hora, podlehl krvácení do mozku a již se ho nepodařilo lékařům vskříst. Doufejme tedy, že nic podobného neplánuje u nás v Česku.

Zdroj: Essentially Sports, redakce