Samková: Jdu den po dni, probíhá to dobře

Přidat na Seznam.cz

Eva Samková se v posledním závodě nepříjemné zranila, zlomila si oba kotníky a olympijské hry jsou pro ni ohroženy. Česká bojovnice nyní poslala svým fanouškům vzkaz, ve kterém zůstává pozitivní.

Poslední závod pro ni skončil špatně, Eva Samková nezvládla cílový manévr a zlomila si obě nohy v kotníku. Nyní se již přesunula do Prahy a poslala svým fanouškům povzbudivý vzkaz. „Už jsem zpátky v Praze, každý den mám rehabilitaci a různé hojivé procedury. Probíhá to, myslím, dobře, mám kolem sebe nejlepší tým, který se o mě stará,“ řekla Samková.

O tom, zda věří, že se stihne dát do pořádku do začátku Zimních olympijských her, raději mluvit nechtěla. „Jdu den po dni, na prognózy je brzo a nerada bych je dělala,“ dodala. Zranění je staré necelé dva týdny, a tak je na prognózy opravdu příliš brzo. Operace ale dopadla dobře a všichni budou dělat vše pro co nejrychlejší návrat na snowboard, píše server České noviny.

Jiří Dostál, vedoucí Centra sportovní medicíny ale říká, že primární je zdraví, tudíž nikdo nebude chtít nic uspěchat, a to za žádnou cenu. Do startu olympijských her v Pekingu zbývá 43 dnů, a tak se nechme překvapit, zda to naše medailová naděje stihne, či nikoliv.

Zdroj: ceskenoviny.cz