S kým se utká „Baba Jaga“ Mikulášek na Oktagonu 37? Ve hře je jeden z obávaných zápasníků

Přidat na Seznam.cz

V prosinci nás čekají dvě velké akce Oktagonu. Na první akci s názvem Oktagon 37 jsou rovnou dva titulové zápasy. Mezi všemi jmény nechybí ani ostravský bijec Václav Mikulášek. S kým bude soupeřit?

Organizace OKTAGON MMA včera vydala oficiální startovku, kde jsou dříve potvrzené souboje. Jediný, kdo nemá soupeře, je právě Vašek Mikulášek, kterého jsme naposledy viděli v Německu, kde to bohužel nevyšlo. V souvislosti s Ostravou se přitom spekuluje i o Gáboru Borárosovi, který na nedávném FABRIQ MMA turnaji konečně prolomil smolnou bilanci, když si připsal důležitou výhru.

“Vůbec poprvé 2 ´plnohodnotné´ titulové zápasy! Kozma v monumentální 7 titulové bitvě proti obrovské výzvě a dva 23 letí ´kluci´ plní talentu ve svém životním zápase. Vlasto Čepo v touze dokázat, že má na velké zápasy. Domácí Jan Široký proti skvělé bilanci 14/2 v honbě za posunem TOP5 váhy. Dva KO střelci na úvod hlavni karty a dva super-talenty jako hlavní zapas Prelims, kdy Sikic má bilanci 12/1. Boj Vaška Mikuláška na domácí půdě, neporažené těžké váhy OKTAGONu a také zatím nejtěžší zápas kariéry šampionky Chochlikové s Dalisdou. A v neposlední řadě návraty zraněných ´synů´ Kuzníka a Driaie v těžkých soubojích proti více než dobrým soupeřům! Karta, která by vás měla bavit od začátku do konce,” láka Ondřej Novotný na svém Instagramovém profilu na turnaj OKTAGON 37, který nás v Ostravě čeká už za tři týdny a kterému vůbec poprvé vévodí dvě plnohodnotné titulové bitvy, aniž by se řešil prozatímní titul.

Oktagon 37 – Zápasy

Kozma vs Brito – titulový zápas ve welterové váze
Sanikidze vs Tichota – titulový zápas v pérové váze
Dajčman vs. Pałasz
Driai vs Bryczek
Matavao vs Úškrt 
Široký vs Dyrschka
Čepo vs Mellilo
Chochlíková vs Dalisda
Paradeiser vs Sikic
Kuzník vs Aslaner
Mikulášek vs ? 

Zdroj: redakce, Oktagon MMA, mmashorties.cz