Rýsuje se vznik fotbalového týmu snů? Ronaldo by mohl od ledna posílit PSG a hrát po boku svého dlouholetého rivala Lionela Messiho

Přidat na Seznam.cz

Poté co portugalský fotbalista zpřetrhal vztahy v Manchestreru United je jasné, že jeho působení v tomto klubu se chýlí ke konci. Vyvstává tak jediná otázka, kam hvězdný záložník zamíří během ledna. Sám Ronaldo nevyloučil možnost postavit se v jednom týmu po bok další fotbalové hvězdy, Lionela Messiho v pařížském velkoklubu.

Pro deník Sun hvězdný portugalec potvrdil své zklamání z jednání s Manchesterem a nevyloučil možnost posílit v lednu tým PSG. Na přímou otázku ohledně této varianty odpověděl stroze, že ve fotbale je možné úplně vše.

Ronaldo si váží fotbalového umu svého argentinského konkurenta. S Messim k sobě cítí vzájemný respekt i obdiv pro to, co vše pro fotbal za svou kariéru udělali. Oba jsou považováni za jedny z nejlepších fotbalistů planety. Dohromady posbírali Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu planety sedmnáckrát.

Oba hvězdní fotbalisté proti sobě sehráli nespočet utkání jak na klubové úrovni, tak na mezinárodní, doplňuje deník Mirror. Proti sobě stáli relativně nedávno ve španělské La Lize. Ronaldo jako opora Realu Madrid a Messi v konkurenční Barceloně. V lize mistrů drží první dvě místa pro nejlepšího střelce této prestižní soutěže. Spolu v jednom týmu by jistě tvořili velmi zajímavou a údernou dvojici.

Zdroj: TheSun, Mirror