Růžička se na Slovensku trápí. Slovan Bratislava je v tabulce třetí od konce

Přidat na Seznam.cz

Hokejový Slovan Bratislava se i po příchodu trenéra Vladimíra Růžičky trápí. V dosavadní sezóně se z dvanácti účastníků nachází na desátém místě, ukazuje Livesport. Za Slovanem se nachází jen Trenčín a Humenné. Je otázkou, jak na nepříznivé výsledky vedení slovenského hokejového klubu zareaguje a zda bude mít Vladimír Růžička důvěru i dál.

Pro Růžičku je angažmá na Slovensku prvním zahraniční zkouškou. Už dříve měl nabídek z této ligy několik, vždy je ale odmítl. Do Bratislavy se letos Růžička přemístil z ústeckého Slovanu, které se snaží prosadit v tuzemské druhé hokejové lize.

„Nerozmýšlel jsem se ani sekundu, dohodli jsme se prakticky hned. Moc si toho vážím. Vím, že jdu do klubu s obrovskými ambicemi. Věřím, že se nám je povede naplnit,“ uvedl Růžička podle serveru iDNES na tiskové konferenci při nástupu do pozice trenéra.

Sever iDNES zároveň informoval o tom, že Růžička byl před několika týdny pro bratislavský Slovan první volbou. „Jsme rádi, že jsme našli společnou řeč. Jeho zkušenosti jsou to nejlepší, co můžeme klubu dát. Věřím, že to mužstvo nakopne. Když bude potřeba, dojde i na změny v kádru. Zítra bude známé jméno první posily. Chceme se podívat i po kempech v NHL,“ řekl člen představenstva Pavel Hofstädter.

Je ale zřejmé, že ambice slovenského klubu se Růžičkovi nedaří plnit. Dojde k jeho odvolání?

Zdroj: Livesport, iDNES