Ruský tenista Andrej Rublev nezvládl prohru. Raketou si způsobil ošklivé zranění. Museli ho ošetřovat!

Přidat na Seznam.cz

    Znovu předvedl svou horkou hlavu. Ruský tenista Andrej Rublev (26) prohrál na turnaji mistrů i svůj druhý zápas, když nestačil na španělského tenisty Carlose Alcaraza (20). Svou frustraci si však během utkání vybil netradičním způsobem, při kterém si ublížil natolik, že musel být ošetřen.

    V prvním zápase své skupiny si Alcaraz i Rublev připsali na své konto porážku. Jejich vzájemný zápas tak sliboval od obou skvělé představení, které fanouškům nakonec také předvedli. Jejich měření sil nakonec dopadlo lépe pro španělského tenistu, který na závěrečném turnaji sezóny debutuje.

    Zatímco Alcaraz si vychutnával svoji první výhru, Rublev ze svého výkonu radost rozhodně neměl. Kromě prohry 7:5, 6:2 si totiž ze zápasu odnesl také nepěknou ránu na jeho koleně. Tu si však způsobil sám, když po prohrané výměně ztratil nervy a raketou si začal tlouci po vlastní noze.

    Jeho zranění bylo natolik vážné, že musel být na kurtu ošetřen. Zápas však dohrál a v nejbližším zápase ho čeká Alexander Zverev. Jeho přemožitel ze včerejšího zápasu Alcaraz se naopak utká s krajanem Rubleva – světovou trojkou Daniilem Medveděvem.

    Zdroj: Tennis.com