RFA už o víkendu pořádá první turnaj. Představí se Brichta či Hošek

Přidat na Seznam.cz

Už v sobotu se mohou fanoušci bojových sportů těšit na první turnaj nové československé organizace. Real Fight Arena připravila poměrně zajímavou kartu zápasů, turnaj bude možné sledovat přes zakoupený stream.

RFA v sobotu pořádá první turnaj a očekávání jsou veliká. Tisková konference totiž zůstala za očekáváními vzhledem k sebevědomým tvrzením směrem z organizace a je otázkou, jak to bude vypadat na turnaji. To je ostatně to nejdůležitější.

Podle karty to však vůbec nevypadá špatně. Fanoušci se mohou alespoň podle jmen těšit na zajímavé zápasy. Nová organizace vyšle hned na premiérový Warm Up například Lea Brichtu či Davida Hoška. Turnaj začne v sobotu v 17:00. Sledovat jej bude možné prostřednictvím PPV. Na kartě uvidíme 7 MMA zápasů, 4 REALFIGHT zápasy a finále amatérské pyramidy.

Hlavní hvězdou turnaje bude Leo Brichta, kterého vyzve Tamirlan Dadaev, jenž trénuje s hvězdou UFC Aleksandarem Rakičem. REALFIGHTům bude vládnout souboj Tomáše Možného s Maročanem Benadim.

David Hošek se utká s Bartlomiejem Gladkowiczem, atraktivní postojářský souboj obstarají Jakub Benko a Matěj Kozubovský. Dále se proti sobě postaví Zátorský a Trčka, Vojčák a Kiss, Ibrayev a Humburger, Bartl a Sekunda, Kai a Fidkowski a Horínek s Bertovičem.

Zdroj: RFA