Reklama na fotbal, skvělý zápas, shodli se trenéři po derby Sparta-Slavia

Přidat na Seznam.cz

Jen superlativy se prolínaly odezvami a hodnocením prvoligového fotbalového derby Sparta Praha-Slavia Praha (3:3). O utkání byl obrovský zájem mezi sportovní veřejností a po jeho skončení často zaznívala slova jako fantastický večer, reklama na fotbal apod.

Zápas se hrál na stadionu pražské Sparty na Letné (na snímku).

Muselo se to líbit i lidem u televize. Utkání bylo plné intenzity, osobních soubojů, ale zároveň i pěkných akcí a gólů, vzrušujících momentů. Některé góly padly ke konci, věřím, že hodně lidí v Česku si zápas užilo. Udělali jsme si to těžší především tím, že jsme se dostali do stavu 0:2 a pak 2:3,“ ohlížel se při vyjádření pro média a agentury trenér Sparty Brian Priske za velkým fotbalovým svátkem.

Tým ukázal úžasný charakter, že jsme se dostali zpátky do zápasu a vstřelili vyrovnávací gól v posledních minutách. Za bod jsme nakonec velmi šťastni. Dali jsme určitý signál o tom, jaká mentalita našeho týmu je. Celý týden byla média plná toho, který hráč Slavie je nemocný a vypadl. Ale já jsem se o to moc nezajímal a soustředil se na náš tým,“ líčil Priske.

Slavia si odvezla z Letné bod, i když sahala po vítězství.

Myslím, že to byl super fotbal, oba týmy do toho daly úplně všechno. Skvělý zápas po všech stránkách, padlo šest gólů, výborný výkon rozhodčího,“ přidal se slávistický trenér Jindřich Trpišovský.

V tabulce se nic nezměnilo, jsme na kontakt. Potřebujeme venku předvádět více výkonů jako na Spartě. Nakonec ani ta marodka nebyla tolik znát. Hráči, kteří nastoupili, ukázali, že na to mají,“ shrnul Trpišovský.

Zdroj: autorský článek