PSG chce předběhnout FC Bayern a získat Harryho Kanea

Přidat na Seznam.cz

Soutěž o Harryho Kanea nabírá na obrátkách. Nové kolo jednání mezi FC Bayern a Tottenhamem Hotspur proběhne pravděpodobně v pátek. Mezitím Paris Saint-Germain závod o anglického reprezentanta nevzdává, uvedl portál Sport.

Podle konzistentních zpráv médií odcestují v pátek do Londýna generální ředitel Bayernu Jan-Christian Dreesen a technický ředitel Marco Neppe, aby obnovili jednání s generálním ředitelem Tottenhamu Danielem Levym o přestupu Harryho Kanea.

O služby gólového střelce se údajně uchází i další mezinárodní těžká váha, Paris Saint-Germain. Levy byl údajně blízko dohodě o prodeji Kanea do PSG. Sám hráč však podle všeho do Ligue 1 přestoupit nechce.

PSG chce podle všeho přeplatit FC Bayern

Francouzský mistr se však nevzdává. Podle britského deníku je PSG stále ochotno za Kanea nabídnout velkou sumu. Středního útočníka však údajně láká FC Bayern. Mnichovský klub je optimistický a věří, že se mu anglického kapitána podaří podepsat buď letos v létě, nebo příští rok na základě volného přestupu.

Tottenham má v současném přestupovém období poslední možnost inkasovat za Kanea (smlouva do roku 2024) přestupovou částku odpovídající tržní situaci. FC Bayern by za třicetiletého hráče mohl nakonec zaplatit více než 100 milionů eur. (skoro 2,5 miliardy Kč).

Naposledy byl Kane k vidění na hřišti v testovacím utkání Tottenhamu proti Lion City Sailors (5:1) v Singapuru.

Zdroj: sport.de, redakčně upraveno