Průšvihář Krmenčík se poplival se soupeřem. A pak dostal do zubů…

Přidat na Seznam.cz

Michael Krmenčík patří v posledních sezonách mezi nejméně oblíbené české fotbalisty. Nejde ani tak o jeho styl hry, fanoušci mu spíše zazlívají jeho chování. Když hrál např. za Slavii Praha, vehementně slavil gól, který vstřelil svému bývalému klubu z Plzně. Nepsané pravidlo naopak zní: neslavit, jen zdvihnout ruku na „omluvu“. Jenže Krmenčík své slavení ještě doplnil několika gesty vůči plzeňským fandům. Ani slávističtí diváci z něj nebyli nadšení, jako velká posila nepomohl týmu do Ligy mistrů, navíc byl pořád zraněný.

Krmenčík v tu chvíli udělal tu nejlepší možnou věc, odešel z očí českých fanoušků až do daleké Indonesie, kde od léta hraje za Persii Jakartu. Ale teď se znovu připomenul a to ne zrovna fotbalově… V utkání proti Borneu svedl několik soubojů s obráncem Diegem Michelsem a vše vyvrcholilo čtvrt hodiny před koncem, kdy se po slovní rozepři navzájem poplivali. Tím to ale neskončilo, kapitán Bornea následně udeřil českého útočníka do tváře.

Po konzultaci hlavního sudího se svým asistentem dostal Krmenčík žlutou kartu a Michiels byl vyloučen. Červený karta však byla pro indonéského obránce jako pro býka červený hadr a Krmenčíka znovu uhodil. A s ještě větší intenzitou.

Zápas nakonec skončil vítězstvím Jakarty 1:0, když u u gólu asistoval právě Krmenčík. Za Jakartu, která je zatím třetí, nastupuje i další bývalý slávista Ondřej Kúdela.

Zdroj: sport.cz , isport.blesk.cz