Potřebuju platit účty! Je mi úplně jedno, co si o tom myslíte, vzkázal Ďatelinka fanouškům

Přidat na Seznam.cz

Milan Ďatelinka si po zápase s Karlosem Vémolou plánoval dát delší pauzu, jelikož se mu narodilo dítě a chtěl se mu věnovat. Nyní je mladý zápasník zpátky, ovšem už jej neuvidíme v Oktagonu, ale v RFA. Co vzkázal těm, kteří nejsou z jeho přestupu nadšeni?

Milan Ďatelinka je s organizací Oktagon spjatý od samotného začátku. Nyní ale přišla na scénu nová organizace Real Fight Arena (RFA), která je ochotna svým zápasníků vyplácet vyšší odměny, píše server MMA Shorties. Právě to je důvodem mnoha přesunů a pro tento krok se rozhodl právě i Ďatelinka. Pětadvacetiletý slovenský bojovník naposledy zápasil v březnu minulého roku, když podlehl Karlosu Vémolovi.

Jeho skóre v profesionálním MMA je tak 8:5. Po přesunu do RFA mu ale spousta fanoušků vyjádřilo zklamání z přestupu. Někteří ovšem byli i ostřejší. Co jim odpověděl? „Vy, co mi píšete, že jsem vás zklamal, když jsem přestoupil, chlapci pochopte, že vás mám úplně v p**i. Já potřebuju platit účty a ano, samozřejmě, šlo o peníze. O nic jiného nešlo.

Chtěl jsem vyzkoušet změnu, to je jedna věc, a druhá byly peníze, Já mám rodinu, bydlení a je mi úplně jedno, co si o tom myslíte. Jděte si dát studenou sprchu a vys**te se na to,“ vzkázal svým haterům.

Ďatelinka má nyní před sebou hlavní zápas 14. května na druhém turnaji organizace RFA. Soupeřem mu bude Nenad Avramovic.

Zdroj: mmashorties.cz